Kdo jinému jámu kopá... aneb...Babiš gaunerem.

3. října 2017 v 10:32 | Old Boy |  politika
Před půl rokem by mně ani nenapadlo, že půjdu k volbám s volebním lístkem hnutí ANO. Jen okrajově jsem sledoval frontální útok na jeho předsedu, přemýšlel o presumci neviny a divil se čím dál víc. Včera mne kampaň dorazila.
Vybíral jsem noviny ze schránky a vypadly z nich dva letáky. Nevypadaly na Kaufland nebo Tesco a tak jsem je nevhodil hned do koše. Káva zavoněla a já na ně mrkl. Neskutečné! Odkud pocházejí?


Nic tajného. Stručná první strana vám to odpoví.


No a uvnitř dvoulistu si prohlédněte stokrát omílaná podezření a v čápím hnízdě je už pořádně naděláno.

Ještě že nám Spolek pro zachování demokracie v ČR neradí, koho máme volit, ale koho nemáme volit.

A přispět můžete tím, že si z tohoto letáku odlepíte samolepku a přilepíte ji tam, kde myslíte, že nejlépe poslouží. K čemu? No přece k volbě nebo nevolbě hnutí ANO. Mně celá akce připadá příliš nechutná, ale nepřesvědčila mne, abych vhodil nebo nevhodil volební lístek ANO do urny. Mám jiného premianta. A nálepky?

Tuto samolepku si nakopíruji a v rámci demokracie ji budu vylepovat přede dveře volebních místností s upozorněním, aby si nepletli koš s urnou.


Myslím, že ji pošlu na policejní ředitelství jako přílohu k trestnímu oznámení. Co vy na to?
I tato se může hodit.


Pokud půjdu v nejbližší době kolem Kalouskovy vily, polepím ji těmito samolepkami všude tam, kde se to jen dá.


Imigrant z východu /Slovensko/. Ještě že nepostavil místo Čápího hnízda mešitu!

Co s nimi? Asi počkám, jak to dopadne. No a hned jsem se podíval, co je to ten Spolek pro zachování demokracie v ČR zač. A dověděl jsem se, že vznikl náhodou 21.dubna 2017. Není ovšem uvedeno, kdo jej platí a kde vzali na popsanou předvolební akci.
A pro čtenáře mého blogu dárek.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kitty Kitty | E-mail | Web | 6. října 2017 v 11:04 | Reagovat

Mám to podobně. Ale ten (ty) leták jsem nedostala. UŽ nebudu volit ANO, omílač svých vyhýbavých tvrzení nedostane můj hlas. Ale vidím, co všechno v letáku bylo a niterně souhlasím. Jsem ale zvědavá, co s ním udělá politika. Ještě je pořád možné, že se pan Babiš s pokáleným trikem stane naším reprezentantem státu. To už by bylo moc - ale je doba absurdit...

2 nar.soc. nar.soc. | 7. října 2017 v 11:44 | Reagovat

Je jistá věc, že 25% voličů, kteří zvednou zadek a přijdou k urně, jsou náchylní volit ty, co udělají největší humbuk.
Babiš se ještě nenasytil politickým gulášem, především proto, že jej samostatně ještě nenavařil. Chce být "šéfem" politiky, buď jak buď! Zřejmě se jím i stane a dalším nečekaným krokem bude jeho amnestie Zemanem, podle hesla ruka ruku myje. Třetí dějství absurdit sehraje zase Babiš. Podle zásad Machiavelliho, "kdo ti pomohl nejvíce, toho se zbav nejdříve", postaví ANO svého prezidentského kandidáta ( veřejně vysloví někomu z kandidujících podporu ). Tím se stane Babiš figurou všeobecně přijatelnou. Na ty voliče, po nichž se vyškrábal může rovnou kálet. :-D

3 nar.soc. nar.soc. | 7. října 2017 v 12:02 | Reagovat

[2]:

Aby to nebylo všecko, nechal se Babiš slyšet, že po dalších čtyřech letech v politice by měl vyslouženo! Pokud by vedl stát odpovědně získal by všeobecnou důvěru. Skončil by ve výkonné politice, odfrkl by si celý rok a mohl by se ucházet o politiku reprezentační v podobě prezidentského kandidáta. Většina dnešní kritiky bude zapomenuta, mnozí kritici už budou čichat ke trávě zezdola. Pakže přímo volený prezident Babiš obnoví slovenskú pomoc bratom Čechom? Kdyže to bude? V r. 2022 ( číslo pro číselné vědátory). :-D

4 nar.soc. nar.soc. | 7. října 2017 v 12:05 | Reagovat

Oprava ...místo pakže přímo, patří takže přímo...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama