Říjen 2017

Kdo jinému jámu kopá... aneb...Babiš gaunerem.

3. října 2017 v 10:32 | Old Boy |  politika
Před půl rokem by mně ani nenapadlo, že půjdu k volbám s volebním lístkem hnutí ANO. Jen okrajově jsem sledoval frontální útok na jeho předsedu, přemýšlel o presumci neviny a divil se čím dál víc. Včera mne kampaň dorazila.
Vybíral jsem noviny ze schránky a vypadly z nich dva letáky. Nevypadaly na Kaufland nebo Tesco a tak jsem je nevhodil hned do koše. Káva zavoněla a já na ně mrkl. Neskutečné! Odkud pocházejí?


Nic tajného. Stručná první strana vám to odpoví.


No a uvnitř dvoulistu si prohlédněte stokrát omílaná podezření a v čápím hnízdě je už pořádně naděláno.

Ještě že nám Spolek pro zachování demokracie v ČR neradí, koho máme volit, ale koho nemáme volit.

A přispět můžete tím, že si z tohoto letáku odlepíte samolepku a přilepíte ji tam, kde myslíte, že nejlépe poslouží. K čemu? No přece k volbě nebo nevolbě hnutí ANO. Mně celá akce připadá příliš nechutná, ale nepřesvědčila mne, abych vhodil nebo nevhodil volební lístek ANO do urny. Mám jiného premianta. A nálepky?

Tuto samolepku si nakopíruji a v rámci demokracie ji budu vylepovat přede dveře volebních místností s upozorněním, aby si nepletli koš s urnou.


Myslím, že ji pošlu na policejní ředitelství jako přílohu k trestnímu oznámení. Co vy na to?
I tato se může hodit.


Pokud půjdu v nejbližší době kolem Kalouskovy vily, polepím ji těmito samolepkami všude tam, kde se to jen dá.


Imigrant z východu /Slovensko/. Ještě že nepostavil místo Čápího hnízda mešitu!

Co s nimi? Asi počkám, jak to dopadne. No a hned jsem se podíval, co je to ten Spolek pro zachování demokracie v ČR zač. A dověděl jsem se, že vznikl náhodou 21.dubna 2017. Není ovšem uvedeno, kdo jej platí a kde vzali na popsanou předvolební akci.
A pro čtenáře mého blogu dárek.