Sraz 2010: jedeme dál

2. října 2010 v 6:38
Tak jsem se vrátil z Prahy a dva blogy pana Přemysla jsem shledal zcela odpovídajícími. O kuriozity se tam dá zakopnout na každém kroku. Já však tentokrát věnoval svůj čas přátelům a příbuzným, po duši jsem se nechal pohladit na varhanním koncertě v chrámu sv. Františka z Assisi na Křížovnického náměstí, hned vedle Karlova mostu.
Když prolétnete třeba jen zběžně celou plejádu
nabízených skladeb a jejich autorů musíte uznat, že jsem si užil. Sopranistka Naděžda Chrobáková a tenor Ondřej Socha byli vynikající a o Markétě Šmejkalové, která hrála na varhany platí nejméně totéž.

Ale k věci:

Samozřejmě, že zrušení blogů na Novinkách přihláškami na sraz otřáslo. Vidím to z korespodence na e-mailu i na některých komentářích. Bohužel jsem k tomu přispěl i já sám. Hlásí se však i někteří další, kteří využili e-mail, aby se vyhnuli Novinkám. Pro vás pro všechny a především pro ty, kteří zůstali v anonimitě zopakuji základní údaje o srazu:

1. Sraz bude ve dnech 6. a 7.11. t.r. v Kroměříži.
2. Místo konání a ubytování bude zveřejněno až po ukončení přihlášek, tedy 31.10.t.r.
3. V programu srazu bude kromě posezení při vzájemném seznámení, debatě a poznávání zahruta i návštěva kroměřížských památek a podle počasí i výlet do pohoří Chřiby na rozhlednu Brdo. Detaily budou zveřejněny ještě před uzávěrkou přihlášek.
4. Pro osvěžení paměti uvádím všechny dosud přihlášené: Ivana, Pampelína, Sedláček, Rucuk, Nar. soc., Laďa, Dismirus, Velká voda. Deset dalších přátel se ještě rozhoduje a svou účast definitivně nepřislíbili.

Pro potvrzení přihlášek a registraci přihlášek dalších je k disposici můj e-mail: nostalgiapicture@seznam.cz, nebo přímo tyto stránky.

Historie strazu:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 edita svatosova edita svatosova | E-mail | Web | 7. října 2010 v 14:10 | Reagovat

Dobrý den, pane Kašíku,

i přes pěkný loňský sraz vzhledem k tomu, že svůj blog již téměř půl roku neprovozuji, se na sraz letošní bohužel nedostavím. Přeji Vám, ať se akce zdaří a ať "zdravé jádro" nalezne nové, uživatelsky i čtenářsky příjemné zázemí - občas se zajdu podívat, jak si vede.

Ze slunečné Prahy zdraví

E.S.

2 old+boy old+boy | E-mail | 8. října 2010 v 6:21 | Reagovat

[1] edita svatosova

Děkuji za zprávu a těším se na budoucí příští.

3 Josef Sedláček Josef Sedláček | E-mail | 11. října 2010 v 9:23 | Reagovat

Dobrý den pane Kašíku,

srazu se zúčastním spolu se svojí ženou Hankou, stejně jako loni.

Pro velkou vzdálenost a nutnost cestovat vlakem, nepřijedeme takzvaně na otočku, ale akci pojmeme jako výlet s programem.

Přijedeme v pátek odpoledne  a odjíždět budeme v pondělí ráno.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama